Zpět na titulní stranu Běloky
Obec v okrese Kladno, součást mikroregionu Praha-západ
   Aktuality  |  Obecní úřad  |  O obci  |  Fotogalerie  |  Odkazy  |  Diskuse  |  Kontakt

 
Odkazy
 

 
Města a obce online  (MOOL) Portál územní samosprávy. Databáze měst a obcí, stránky obecních úřadů. Nepříliš aktualizované informace o Bělokách.
 
www.statnisprava.cz Informace a kontakt na pověřené úřady pro obec Běloky.
   
www.mmr.cz Ministerstvo pro místní rozvoj. Informace o Bělokách.
 
Web Českého statistického úřadu. Pokud vás zajímají výsledky voleb od roku 1994, na těchto stránkách je všechny naleznete. Vybral jsem výsledky za obec Běloky a uveřejnil na bělockých stránkách.
 
www.oku-kl.cz Okresní úřad v Kladně ukončil svoji činnost.
 
Celostátní územně technické podklady. Přehled Územně plánovací dokumentace (ÚPD) a urbanistických studií (ÚPP) za obec Běloky, katastry. 
 
www.up.kladno-net.cz Úřad práce v Kladně
 
Kladenský deník. Regionální noviny.
 
www.isu.cz Územně identifikační registr ČR (Informační systém o území) uvádí tohle.
 
   
Heavens-Above je německý server o astronomii a satelitech. V reálném čase lze sledovat  polohu Mezinárodní vesmírné stanice, družic systému Iridium, nejrůznějších raket, raketoplánů a satelitů. Databáze obsahuje na 2 miliony pozorovacích míst, Běloky samozřejmě nemohou chybět :-)). 
  Pokud bydlíte v okolí Bělok, vyberte si zde svoje pozorovací místo. Mimo jiné lze tady také zjistit souřadnice a vzdálenosti  okolních obcí. Pokud jste však odjinud z ČR, na této vyhledávací stránce zadejte své místo pro pozorování.
 
  calle.com Server s geografickými informacemi. Údaje také o Bělokách, ovšem Běloky jsou zde prezentovány jako "Bloky".
 
  Pokud jste chodili do školy ve Středoklukách, můžete zde najít svojí  třídu (anebo ji zapsat, pokud to ještě nikdo před vámi neudělal) a podívat se na své spolužáky.
 
  Moc se mi tedy nechce dělat reklamu zadarmo, nicméně na těchto stránkách je jedna zajímavá věc: vyhledávání realit podle zadaného místa. Takže je zde  možnost nechat si vyhledat reality v Bělokách a/nebo v okolí.
 
 

 Michal Pupcsik, 2001—2004